Specjalista ds. odzyskiwania danych Poznań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odzyskiwanie danych z logicznie i fizycznie uszkodzonych nośników.

Miejsce pracy: Poznań

Nr. Ref. SDODP/12

OBOWIĄZKI:

  • Odzyskiwanie danych z logicznie i fizycznie uszkodzonych nośników
  • identyfikacja i diagnoza problemów związanych z utrata danych (poziom fizyczny nośnika danych)
  • rozwiązywanie problemów utraty danych
  • raportowanie wykonywanych czynności
  • aktywny udział w poszerzaniu wiedzy na temat technologii odzyskiwania danych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość budowy komputerów i laptopów
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych takich jak: Microsoft Windows i Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania skomplikowanych problemów
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i poszerzania umiejętności
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym zespole firmy
  • Komfortowe warunki pracy

Jeżeli to praca dla Ciebie prześlij nam swoje dokumenty w postaci CV i listu motywacyjnego w języku polskim lub angielskim na adres praca@techbit.com.pl, opatrzone klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. W temacie wiadomości proszę podać numer referencyjny SDODP/12

Prosimy o dopisanie w podaniu następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883