Specjalista ds. sprzedaży Poznań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług i opiekę nad klientami.

Miejsce pracy: Poznań

Nr. Ref. SDS/12

OBOWIĄZKI:

  • Realizację planów sprzedaży w zakresie oferowanych usług
  • Budowanie trwałych relacji handlowych z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • Opieka nad prowadzonym rynkiem w zakresie rozwijania istniejących kontaktów biznesowych i poszukiwania nowych możliwości rozwojowych

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość rynku i branży elektronicznej
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • Determinacji w osiąganiu założonych celów
  • Orientacji na sprzedaż
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Pewności siebie, samodzielności i inicjatywy
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym zespole firmy
  • Komfortowe warunki pracy

Jeżeli to praca dla Ciebie prześlij nam swoje dokumenty w postaci CV i listu motywacyjnego w języku polskim lub angielskim na adres praca@techbit.com.pl, opatrzone klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. W temacie wiadomości proszę podać numer referencyjny SDODP/12

Prosimy o dopisanie w podaniu następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883