Montaż SMD i THT

Szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się montażem
SMD i THT?

Skorzystaj z naszych usług, w ramach których
skompletujemy płytki/komponenty, wykonamy montaż
SMD/THT, zaprogramujemy i przetestujemy elektronikę
(testy optyczne/AOI) oraz zapewnimy pełną obsługę
logistyczną zamówienia.

montaż SMD
Usługi  

Co możemy dla Ciebie zrobić

W ramach kompleksowej produkcji elektroniki realizujemy pełen zakres prac montażowych
ukierunkowanych na optymalizację czasu prac i gwarancję 100% sprawności.

Na start  

Kompletacja komponentów i PCB

W ramach montażu SMD/THT kupimy dla Ciebie płytki i komponenty dopasowane do specyfikacji projektu u naszych sprawdzonych i wieloletnich partnerów biznesowych.

Weryfikacja zgodności

W ramach usługi przed montażem sprawdzamy projekt płytki PCB pod kątem zgodności z dobrą praktyką projektową i technologią konstrukcji, tak by wykryć ewentualne wady projektu i usprawnić proces projektowy.

6-etapowa kontrola jakości

W dbałości o jakość oferujemy: Golden Sample, weryfikację jakości na etapie zakupu, inspekcję AOI, weryfikację zgodności z dokumentacją oraz wizualną po każdym etapie produkcji i weryfikację wizualną pod mikroskopem.

Rezerwacje mocy produkcyjnych

Rezerwujemy linię produkcyjną tylko na Twój produkt, dzięki czemu masz pewność, ze zrealizujemy prace zgodnie z założonym harmonogramem wprowadzenia produktu na rynek, niezależnie od pojawiających się wyzwań.

Jesteśmy tu, by rozwiązać

Twój problem

Każdy z naszych klientów otrzymuje dedykowanego opiekuna techniczno-handlowego, dzięki czemu priorytetowo zajmiemy się odpowiedzią na Twoje pytania, pojawiające się wątpliwości lub wyzwania stawiane na drodze wprowadzenia produktu na rynek.

W ramach współpracy otrzymujesz pełne wsparcie w zakresie produkcji, ponieważ działamy, jak Twój “własny dział produkcyjny”.

Naszą ambicją jest udowodnić Ci, że czujemy się częścią zespołu produkcyjnego i dlatego jesteśmy dostępni, elastyczni, skupieni na rozwiązywaniu problemów klienta i gotowi na stawianie czoła wszelkich wyzwaniom.

polski producent elektroniki
  Opinie  

Co mówią o nas klienci

Dowiedz się co mówią o nas klienci, z którymi mieliśmy przyjemność
współpracować.

Umów się na bezpłatną konsultację